Vstupenky

27.5.2016

restaurant-coffee-chocolate-dessert

 

Vstupenky na třetí ročník Prague Cake Festivalu je možné zakoupit jednak v předprodeji v síti GoOut, ale také přímo na místě konání akce v hotovosti. Předprodej vstupenek byl zahájen 1. září 2017 a bude ukončen 10. 11. 2017.  

 

 

Předprodej – odkaz zde

Základní vstupenka na třetí ročník Prague Cake Festivalu stojí v předprodeji 200 Kč. V ceně vstupenky je vstup do prostor, doprovodný program, účast v tombole a 5 degustačních poukázek, které mohou návštěvníci vyměnit u libovolného vystavovatele za degustační porci zákusku. Degustační poukázky již není možno dokupovat, ale návštěvníci budou moci kupovat produkty vystavovatelů přímo u jejich stánků za zvýhodněnou festivalovou cenu, která je o 5-20% nižší než běžná cena. Návštěvníkům se základní vstupenkou bude umožněn vstup do prostor od 10.30 do 19.00 hod.

Pro gurmány chystáme i tento rok VIP vstupenku. Tu bude možné zakoupit pouze v předprodeji a tyto vstupenky budou v omezeném množství. VIP vstup stojí 370 Kč a zahrnuje přednostní vstup do areálu již v 10.00, doprovodný program, welcome drink a 10 degustačních poukázek.

Na vstupenky v předprodeji se nevztahují žádné slevy. Degustační poukázky nelze směnit za hotovost. Děti do 130 cm mají vstup zdarma, vstup však neobsahuje degustační poukázky.

 

Vstupenky na místě

Na místě bude možné koupit pouze základní vstupenku obsahující vstup do prostor, doprovodný program a 5 degustačních poukázek, které mohou návštěvníci vyměnit u jakéhokoliv vystavovatele za degustační porci zákusku. Vstupenku bude možno koupit na místě pouze v hotovosti za cenu 250 Kč. Na místě bude možné uplatnit slevu pro studenty, děti do 15 let, seniory a ZTP/P. Zvýhodněná cena bude na místě 200 Kč. Degustační poukázky již není možno dokupovat, ale návštěvníci budou moci kupovat produkty vystavovatelů přímo u jejich stánků za zvýhodněnou festivalovou cenu, která je o 5-20% nižší než běžná cena. Návštěvníkům se základní vstupenkou bude umožněn vstup od 10.30 do 19.00 hodin.

Degustační poukázky nelze již na místě kupovat samostatně. Degustační poukázky nelze směnit za hotovost. Děti do 130 cm mají vstup zdarma, vstup však neobsahuje degustační poukázky.